تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

ادعای حقوق بشر مضحک است وقتی....

تعداد بازدید : 851
ادعای حقوق بشر مضحک است وقتی تروریست های مورد حمایت اروپا با سرهای بریده فوتبال بازی می کنند

ادعای حقوق بشر در حالی مطرح می شود که گروههای مورد حمایت اروپا مرد و زن و کودک را چه مسیحی و چه مسلمان، سر می برند،  سربریده شده را در دیگ غذا پخت می کنند و با سرها فوتبال بازی می کنند.

محمد حسین قدیری ابیانه ، با اشاره به قطعنامه اخیر اتحادیه اروپا، تصویب این قطعنامه را نشان دهنده عدم پایبندی این اتحادیه بر اصول دیپلماتیک خواند و گفت: قطعنامه مذکور عملا گشایش دفتر اتحادیه اروپا در ایران را منتفی کرد.

این کارشناس امور بین الملل گفت: اروپا در حالی از حقوق بشر صحبت می کند که این مسئله را صرفا بهانه ای برای مداخله در امور داخلی کشور قرار داده است. در حالی اروپایی ها برای اعدام جنایتکاران و مجرمان دل می سوزانند که از گروههای تروریستی که فجیع ترین جنایات را مرتکب شده اند حمایت همه جانبه می کنند. نمونه این رفتار متناقض اروپا پناه دادن و تخصیص ایگاه برای منافقین است که 12000 هزار ایرانی را ترور کردند و به شهادت رساندند.

قدیری ابیانه در ادامه گفت: ادعای حقوق بشر در حالی مطرح می شود که گروههای مورد حمایت اروپا مرد و زن و کودک را چه مسیحی و چه مسلمان، سر می برند،  سربریده شده را در دیگ غذا پخت می کنند و با سرها فوتبال بازی می کنند.

وی افزود: صحبت دفاع از حقوق زنان خنده دار و مضحک است زمانی که در فرانسه دختران خردسال مسلمان و زنان در آزار و اذیت هستند و حق ندارند حجاب داشته باشند. مسلمانان، شرقی ها و مردم کشورهای آمریکای لاتین همواره در اروپا مورد توهین و آزار قرار می گیرند و همه اینها دفاع اروپا از حقوق بشر را خنده دار تر می کند.

سفیر سابق ایران در مکزیک در ادامه گفت: انتقاد از اعدام جنایتکاران در ایران توسط اتحادیه اروپا در حالی است که  اروپا در جنگ های عراق و افغانستان و کشتن مردم بیگناه و غیر نظامی از هیچ مشارکتی فروگذار نکرده است. مردم ایران معنای حقوق بشر اروپایی را در جنگ هشت ساله تحمیلی و حمایت های بی دریغ اروپا از صدام را با گوشت و پوست خویش درک کرده اند.

ابیانه در مورد حمایت اروپا از سران فتنه گفت: البته حمایت از سران فتنه نیز صرفا به این دلیل است که آنان به عنوان مزدوران و ماموران آنها در ایران برای توطئه علیه انقلاب و نظام جرات پیدا کنند.

کارشناس مسائل سیاست خارجه در مورد موضع دستگاه دیپلماسی گفت: وزارت خارجه این اقدام اتحادیه اروپا را مداخله جویانه و غیر سازنده عنوان کرده است. موضع وزارت خارجه با لحن دیپلماتیک بیان شده است و پاسخ لازم و واقعی را رسانه‌ها، نمایندگان مجلس، ائمه جمعه و مردم به این قطعنامه داده اند.

سفیر سابق ایران در مکزیک در مورد عدم صدور روادید برای نماینده ایران در سازمان ملل نیز گفت: این که چه کسی نماینده، سفیر و وکیل هرکشوری باشد به خود آن کشور مربوط است و به آمریکا ربطی ندارد. آمریکا از قرار گرفتن ساختمان سازمان ملل در نیویورک سوء استفاده کرده است.

حتی تاخیر در صدور روادید از سوی آمریکا نیز تخلف از قواعد دیپلماتیک محسوب می شود.

وی در ادامه گفت: البته در مورد انتخاب آقای ابوطالبی برای من این سوال مطرح است که وزارت خارجه یا ریاست جمهوری با علم یه اینکه او از دانشجویان خط امام بوده است، او را انتخاب کرده اند یا نه، اگر جواب مثبت باشد قاعدتا باید می‌دانستند که آمریکا برای صدور ویزا برای وی اخلال ایجاد می کند و دولت در این امر باید پافشاری کند تا آمریکا وادار به پذیرش موضوع شود. و اگر این موضوع را نمی دانستند این سوال مطرح می‌شود که چرا در تعیین سفیر چنین سابقه مهمی را که البته از نظر بنده مثبت است را مورد توجه قرار نداده اند. البته در هر دو صورت آمریکا باید برای وی ویزا صادر کند.