تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

آقای رئیس‌جمهور! آقای رئیس مجلس! لطفا پاسخ دهید که...؟

تعداد بازدید : 927
آقای رئیس‌جمهور! آقای رئیس مجلس! لطفا پاسخ دهید که...؟

 اختلافات اخیر میان مسئولان که به ویژه پس از جلسه ی استیضاح وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی نمایان شده است، آبستن طرح چند سوال اساسی از کسانی است که روزگاری برای خدمت به این مردم سوگند یاد کرده اند:

 
1- اگر هدف رئیس جمهور تنها افشای فساد و مبارزه با آن است چرا باید سند منتشر شده تا روز استیضاح نزد ایشان به عنوان راز مگو نگه داری شود؟ آیا در صورت صرفنظر مجلس از استیضاح، رئیس جمهور در برابر یک مفسده ی آشکار که سند آن را نیز در دست داشت ساکت می ماند؟
اگر رئیس جمهور اسناد زیادی از تخلف سایرین در اختیار دارند تنها در صورت به خطر افتادن منافعشان توسط ایشان اقدام به افشاسازی می کنند؟ در این صورت اگر متخلفان منافع رئیس جمهور را به خطر نیندازند، دیگر متخلف نیستند؟
 
2- آیا نحوه ی دفاع رئیس مجلس از اتهامات وارده، در بیان این که برادر آقای رئیس جمهور نیز از ارتباط جریان انحرافی با عناصر خارج نشین و ... گفته است در شئونات جمهوری اسلامی است؟ آیا دفاع ایشان نمی توانست با سخنان وحدت بخش و صبورانه تری همراه باشد؟ 
 
3- دستگیری تنها یکی از دوطرف فساد در شرایطی که طرف دیگر برادر رئیس دستگاه قضا است آیا نمی تواند باعث ایجاد شائبه های منفی در اذهان عمومی شود؟
 
4- آیا سخنان رئیس جمهور در هنگام خروج از کشور و در آغاز یک سفر مهم خارجی در پیگیری دستگیری آقای مرتضوی بعد از مراجعت مطابق با منافع ملی است؟ آیا نیازی به تاکید بر ریاست آقای مرتضوی بر سازمان تامین اجتماعی توسط معاون اول ریاست جمهور وجود دارد؟
 
5- در شرایط فعلی اقتصادی که عموم مردم با گرانی نرخ ارز، افزایش روز افزون بهای خودرو و سایر اقلام اساسی روبه رو هستند آیا تحملی به شنیدن چنین اخباری توسط ایشان وجود دارد؟
 ترجیح مردمی که مسئولان خود را خدمتگزار بی قید و شرط آنان می نامند چیست؟ شنیدن اخبار اختلاف یا شنیدن اخبار تفاهم پیرامون حل مسائل اقتصادی؟
 
6- آیا سر زدن به رسانه های معاند در این روزها نمی تواند آینه ای از رفتار برخی مسئولان برای ایشان باشد؟ عدو های رسانه ای که مترصد چنین فرصت هایی برای پیگیری اهداف دشمنانه ی خود هستند نمی توانند در این روز ها که شاید برخی مسئولان متوجه رفتار خود نباشند بهترین سبب خیر باشند؟
 
7- سانه های اپوزویسیون در این روزها نوک پیکان تهاجم خود را به چه سویی متمرکز کرده اند؟ به سوی رقیب سیاسی مسئولان در کشور یا به سوی اتحادی که این روزها به سالگردش نزدیک می شویم؟
 
8- بهتر نیست که ...؟