تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

دام جنسی صهیونیست‌ها برای پیوستن به جبهة النصرة

تعداد بازدید : 1085
دام جنسی صهیونیست‌ها برای پیوستن به جبهة النصرة

جبهة النصرة از مهم‌ترین گروهای ضد نظام بشار اسد به شمار آمده که با حمایت های تسلیحاتی آمریکا، غرب و متحدان منطقه ای خود توانسته فجایع بزرگی در این کشور رقم بزند
واشنگتن عامل اصلی افراط‌گرایی و زندان‌های مخفی آن و مساجد عربستان سعودی مأمن افراطیون بوده است. جمع‌آوری عناصر افراطی البته تنها به واشنگتن، عربستان، قطر و ترکیه محدود نمی‌شود و باید گفت این رژیم صهیونیستی است که عناصر افراطی را پرورش داده، فرماندهان آنها را تعیین نموده و تصاویر عملیات گروه القاعده را در عراق، چچن و افغانستان منتشر نموده است.
 این رژیم به منظور تثبیت دولت یهودی اسرائیل و درگیر ساختن اعراب با یکدیگر، بیشترین استفاده را در ایجاد افراط گرایی در منطقه و سوق دادن اقلیت ها به سمت استقلال خواهی داشته است.

ماجرای دستگیری"ن"، مزدور این رژیم در لبنان که عامل شهادت برادرش شد یکی از مهمترین شواهد نقش رژیم صهیونیستی در تأسیس «جبهة النصرة» و گروه‌های افراطی بوده است.
 اعترافات این شخص و دیگر عناصر جبهة النصرة نشان می‌دهد که عناصری که مستقیماً با موساد در ارتباط هستند به طور مخفیانه اقدام به شناسایی افراد متدین می‌نمایند. این افراد با مشاهده فیلم‌‌های عملیات گروه القاعده بخصوص در عراق و تقویت حس تنفر نسبت به مسیحیان و شیعیان و دیگر اقلیت‌ها به خدمت موساد در می‌آیند و اعضا و فرماندهان جبهة النصرة می‌شوند.

در صورتی که مشخص شود این فرد به طور کورکورانه به جبهة النصرة وارد نمی‌شود، عوامل موساد با به دام انداختن وی در تله مسائل غیر اخلاقی به هدف خود دست می‌یابند. داستان مزدوری"ن" که در سایت شاخه نظامی گردان‌های جهاد اسلامی و دیگر سایت‌های فلسطینی منتشر شد، به خوبی نشان می‌دهد که موساد به طور مستقیم در فراهم آوردن نیرو برای جبهة النصرة مشارکت داشته است، چرا که این مزدور می گوید فیلم‌های غیر اخلاقی باعث شد برادرم را ترور کنم.

این فرد می‌گوید: مسئول من مدام فیلم عملیات‌های گروه القاعده در عراق، چچن و افغانستان را به من نشان می‌داد. اینها همان فیلم هایی است که جبهة النصرة با استفاده از آن به جذب نیرو برای انجام فعالیت تروریستی در سوریه اقدام می‌نمود و در مساجد عربستان و قطر پخش می‌شد و جریان سلفی اردن برای تغذیه این جبهه از آنها استفاده می‌نمود.


لیدر این فرد نتوانست وی را بفریبد تا کورکورانه در خدمت فرماندهان جبهة النصرة درآید، چرا که این فرد از خانواده مقاومت بود و تنها رژیم صهیونیستی را دشمن خود می‌دانست، از همین رو موساد سعی نمود به جای استفاده از فیلم‌های مذکور، از فیلم‌های غیر اخلاقی برای جذب وی به عنوان جاسوس استفاده نماید.

لیدر وی با معرفی یک فاحشه که برای موساد کار می‌کرد و ادعای اینکه خواهر اوست که با شوهرش اختلاف دارد، توانست او را بفریبد به این معنا که از وی خواست از این زن محافظت کند و با خوراندن یک معجون تحریک کننده میل جنسی به او، هر دو را با هم تنها گذاشت. با این اقدام،"ن" به طور علنی و بدون هیچ هزینه‌ای به خدمت موساد درآمد. موساد او را تهدید نمود که در صورت عدم همکاری فیلم مستهجن وی پخش می‌شود و کارش به جایی رسید که با نصب وسیله ردیاب بر روی خودروی برادرش که از نیروهای مقاومت بود و در اندیشه به اسارت بردن سربازان صهیونیست‌ها بود، زمینه شناسایی و انهدام خودرو وی توسط موشک‌های این رژیم را فراهم آورد.

پیگیری‌های جهینه نیوز حاکی از آن است که موساد فعالانه در پی ایجاد جبهة النصرة بوده است و مواردی چون قضیه این مزدور به کرات و به اشکال مختلف به وقوع پیوسته است. به این معنا که موساد عده‌ای را به کمک فیلم‌های عملیات طالبان فریفته و به خدمت فرماندهان جبهة النصرة در آورده است. در این میان افرادی که با این روش جذب نشده‌اند با فیلم‌های غیر اخلاقی فریفته شده و به جاسوسی این رژیم و فرماندهان جبهه مذکور تبدیل شده‌اند.


در این باره باید به رائد گوری 27 ساله اشاره کرد. وی که عامل نصب پرچم رژیم صهیونیستی در حمص می‌باشد از همان آغاز حوادث به عنوان فرمانده تروریست‌ها در "بابا عمرو" انتخاب شد. منابع حاکی از آن است که وی هنوز در حمص متواری است و نیروهای امنیتی سوریه خواهان به اسارت گرفتن وی هستند. رفتار وی نشان می‌دهد که از افرادی می‌باشد که در تله شهوت گرفتار آمده است. اطلاعاتی که جهینه نیوز در حمص بدان دست یافته، حاکی از آن است که گوری به هنگام سیطره بر بابا عمرو، هر شب را حداقل با چهار زن سپری می‌کرده است. گفته می شود وی با ربودن زنی از شوهرش و طلاق وی، او را به زنی گرفته و پس از یک هفته طلاق داده است.

جوانی دیگر به نام محمد ادریس، مفتی جبهة النصرة و صاحب فتوای مشهور «هر سرباز و افسر ارتش سوریه که به اسارت گرفته می‌شود باید بدنش به شش قطعه تقسیم شود.» نیز به حب شهوت معروف است و منابع از آن حکایت دارد که موساد پس از آنکه نتوانست وی را با فیلم‌های عملیات طالبان بفریبد، از فیلم‌های غیر اخلاقی استفاده نمود. این شخص در پی عملیات پاکسازی ارتش سوریه زخمی شد و نیروهای امنیتی سوریه با هدف دستیابی به اطلاعاتش سعی کردند وی را از مرگ نجات دهند، ولی موفق نشدند.تحقیقات نشان می دهد که داستان"ن"برای بسیاری از افراد دیگر اتفاق افتاده است. به این معنا که یکی از مأموران موساد آنها را به عضویت جبهة النصرة و دیگر گروه‌های مسلح که بعداً به این جبهه پیوستند، درآورده و در نهایت خودش از سوریه گریخت. در بخش‌های دیگر بیشتر درباره چگونگی جذب این نیروها سخن خواهیم گفت و روشن خواهد شد که چگونه عملیات ارتش آزاد به پیروزی جبهة النصرة منجر شد و خود این ارتش ناشناخته و مخفی باقی ماند؟