تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

پیروزی «دکتر روحانی» سند پیروزی نظام

تعداد بازدید : 789
پیروزی «دکتر روحانی» سند پیروزی نظام

یکم- ۲۲ خرداد ۱۳۸۸: صندوقها آرا را در آغوش می‌گیرند و باز پس دادنشان یعنی شمارش نوشته‌ها و رویت کردن آنچه که در ذهن ملت می‌گذرد و بیرون آمدن نام یک نفر! جمهور مردم کسی را برگزیده که به مذاق برخی‌ها خوش نمی‌آید و این بهانه‌ای است برای بنا نهادن خشت اول دیواری که کج است پس تا ثریا کج می‌رود.

قمار می‌کنند با هرآنچه که دارند و نشان می‌دهند تنها سیاست باز نیستند که قمار بازی می‌تواند روی دیگر سیاست بازی باشد. هرجا که بازی است بیهودگی هم هست و سیاست بازان قماربازان قهاری هم می‌شوند، این است که بازی در می‌آورند که زندگی و مردم و جمهوریت برایشان بازی‌ای بیش نیست. اما میز قمار رقیب می‌خواهد و رقیبی نیست، پس با خودشان قمار می‌کنند و چون زنگیان مست هل من مبارز می‌طلبند و با هر آشوب فریاد می‌زنند بازی اشکنک داره سر شکستنک داره! همه چیز برایشان بازی است و بازی برد و باخت دارد و آنها علی رغم بازی گریشان قواعد را نمی‌دانند.

با رقیب که می‌بازند «ت ق ل ب» بهانه می‌شود اما باخت بی‌رقیبشان بر سر میز قمار توجیهی ندارد؛ زده‌اند و شکسته‌اند و هزینه کرده‌اند و هزینه ساخته‌اند و آبرو را ریخته‌اند و دیگر هیچ.

بزرگان می‌دانند از یک بازی ناجوانمردانه تنها انگ‌ها و برچسب‌ها باقی می‌ماند و زخم‌های بی بهبود. عده‌ای دروغگو و دیکتاتور و دشمن مردم و دزد و هزار و یک چیز دیگر می‌شوند و آبرویشان حراج می‌شود؛ اما مردم تماشاگران خوبی‌اند و نجیب و آرام. فهم بازی گران برایشان آسان است و «ف ت ن ه» را از دل فریادها می‌شناسند حتی اگر همه جا تیره و غبارآلود باشد.

دوم- ۲۴ خرداد ۱۳۹۲: بازی را زودتر شروع کرده اند با همان قواعد ناجوانمردانه! با تهمت و دروغ. چون شیاطین درگوشی نجوا می کنند و هلهله ها را حواله می‌کنند برای بعد، چهباز هم همه چیز برایشان بازی است و هیچ رنگی را برنمی تابند و زنگ ها را از پیش به صدا درمی آورند. شاید خوانده‌اند حنایشان دیگر رنگی ندارد!

انتخابات «آ ز ا د» از دل گمگمه هاشان بیرون می‌آید تا تداعی‌گر «ت ق ل ب» باشد؛ تقلب زمانی است که مردم نخواهند دستشان با حنای آنها رنگی شود و انتخاب آزاد مرزهایش را از نگاه آنها وام می‌گیرد. گمگمه پشت گمگمه…

کاغذها که به صندوق وارد می‌شوند، نامشان که بیرون می‌آید بازی را تمام شده می‌دانند و آماده سر دادن هلهله، اما هنوز نفهمیده‌اند رقیبشان اهل بازی نیست که اگر بود همان چهار سال پیش بازیشان می‌داد. رقیب جدی تر از این حرفهاست و سیاست برایش عین دیانت است و دیانت از لهو و لعب و لغو و بازی به دور، پس بازی نمی کند و آرام و نجیب، انتخاب جمهور مردم را شکرگزار است.

برد برای رقیبش حنایی است که مردم رنگش را پذیرفته‌اند حتی اگر مورد پسند خودش نباشد و روسیاهی به سیاست بازان قماربازی می‌ماند که ذغال‌وار سفیدی را در گرو رنگ خود می دانند ولاغیر!

نامشان از صندوق دولت دروغگو و نظام دیکتاتور بیرون می‌آید و همین دولت متقلب و نظام دیکتاتور، دموکرات ترین انتخابات را برگزار می کند.

می‌خواهم بگویم برد شیخ حسن سند روسفیدی نظام و انقلاب و روسیاهی قماربازان سیاست باز است. برد شیخ حسن نظام را آماده جهشی بزرگتر از پیش کرده است.