تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

سوء استفاده دویچه‌وله از انحطاط اخلاقی غرب برای استحاله فرهنگی ایران

تعداد بازدید : 1069
سوء استفاده دویچه‌وله از انحطاط اخلاقی غرب برای استحاله فرهنگی ایران

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، دویچه‌وله که بنا بر مأموریت تعریف‌شده‌اش موضوعات فرهنگی و اجتماعی را دنبال می‌کند و هدف خود را استحاله فرهنگی ایران اسلامی قرار داده است. پرداختن به موضوعاتی ضد فرهنگی و ترویج بی‌حیایی و بی‌عفتی یکی از محورهای اصلی مطالب و اخبار وب‌سایت این رادیو ماهواره‌ای است. 

در همین راستا هر چند وقت یکبار وب‌سایت این شبکه با انتشار عکس‌ها و گزارش‌هایی درباره مسائل غیر اخلاقی و جنسی سعی در قبح‌شکنی و از بین بردن حرمت شرعی این مسائل در داخل کشور شود. دشمنان بعد از پیروزی انقلاب و خصوصاً پس از پایان هشت سال دفاع مقدس همیشه آندلسیزاسیون ایران را جزء مهمترین برنامه‌های خود قرار داده‌اند.

بر پایه این خبر وب‌سایت این شبکه ماهواره‌ای اقدام به انتشار عکس‌هایی از رژه همجنس‌بازان در شهر کلن آلمان کرده است. این سایت تلاش کرده تا این رژه و راهپیمایی را امر عادی و جزء آزادی‌های غرب معرفی نماید که به ساکنانش می‌دهد و از نکات که تأکید زیادی بر آن می‌کند حضور رهبر حزب سبزهای آلمان در این مراسم بوده است.

کلاودیا روت از رهبران حزب سبزهای آلمان

از نکات جالب دیگری که باید بدان اشاره کرد تلاش تنظیم‌کننده این گزارش برای اینکه به مخاطب القا نماید که آلمان تنها کشوری است که بیشترین آزادی‌ها را به همجنس‌بازان می‌دهد و البته به این موضوع نیز افتخار می‌کند. در این باره می‌نویسد: «به گفته یکی از شرکت‌کنندگان در رژه، در حال حاضر در آلمان نیز همجنس‌گرایان در شهرهای بزرگ این کشور در مقایسه با روستاهای کوچک از آزادی بیشتری برخوردارند.»

خاطر نشان می‌شود که رهبر معظم انقلاب اسلامی در اردیبهشت ماه امسال طی دیداری با بانوان فرهیخته حوزوی و دانشگاهی به موضوع انحطاط اخلاقی غرب که به مساله همجنس‌بازی نیز کشیده شده اشاره فرمودند و متذکر شدند که غربی‌ها نمی‌توانند جلوی این سیلی که خود به راه انداختند را بگیرند. ایشان در این باره فرمودند: «من اطّلاع دارم و خوانده‌ام در نوشتجاتى، در مطبوعاتى، در كتاب‌هايى كه انديشمندان غربى بتدريج دارند احساس ترس و احساس دهشت مي‌كنند از اين وضعيّت؛ كه حق با آنها است، منتها دير فهميدند؛ دامن زدن به مسئله‌ى شهوت ـ كه متمركز بود روى مسئله‌ى زن‌ها؛ و امروز مى‌بينيد كه در دنيا بدتر از اينها دارد مي‌شود، اين مسئله‌ى همجنس‌بازى و همجنس‌گرايى و اين ازدواج‌ها و خانواده‌هاى دو جنس مشابه و مانند اينها ـ اينها چيزهايى است كه به زبان آسان مى‌آيد؛ اينها چاله‌هاى عظيم و عميق و خطرناكى است پيش پاى آن تمد‌ّن و كسانى كه آن تمد‌ّن را دارند اداره مي‌كنند و پيش مي‌برند؛ لغزشگاه عجيبى است، پدر اينها را درخواهد آورد؛ حالا اين نيمه‌ى راه است، نيمه‌ى سراشيبى است. البتّه به نظر من قادر هم نيستند جلوى آن را بگيرند. يعنى مشكل آنها از اين حرف‌ها گذشته است. من چند سال پيش ـ هفت، هشت، ده سال قبل از اين تقريباً ـ در مطبوعات كشورهاى خارجى ديدم و خواندم و شنيدم كه آمريكايى‌ها دارند دنبال مي‌كنند كه از كتاب‌هاى فلان نويسنده‌ى مثلاً رمان‌نويسِ خانواده‌نويس ـ كه رمان‌هايش اطراف خانواده است ـ فيلم درست كنند براى اينكه بكشانند جهت فيلمسازى و فيلمبردارى و سينما و مانند اينها را به اين جهت؛ خب، يك كارهايى هم كرده‌اند، دارند هم مي‌كنند؛ امّا اينها مثل يك جريان‌هاى باريكى است در مقابل يك سيل عظيمى كه خودشان به دست خودشان راه انداختند؛ و دچارشان كرده است و بعد از اين بيشتر دچارشان خواهد كرد.»