تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

دیدار مسئولین برگزاری اردوی جهادی "برای خدا" با مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

تاریخ : 1395/05/23            تعداد بازدید : 570
حجت الاسلام والمسلمین حیدری : اردوی های جهادی باید تجلی یاد خدا باشند. همه فعالیت‌های صورت گرفته در این اردوها باید برای خدا باشد

روز پنج شنبه مورخ 21 مرداد مسئولین برگزاری اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان قزوین دیدار کردند. در این جلسه مسئول برگزاری اردوی جهادی با ارائه گزارشی از روند برگزاری این اردو به بیان اهداف و برنامه‌های اردوی جهادی پرداخته و به اهمیت فرهنگی و عمرانی این اردو اشاره کرد. مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه در ادامه سخنان خود با اشاره به تمرکز اردوی جهادی امسال بر شعار اقتصاد مقاومتی بیان داشت که اردوی جهادی امسال برمبنای بیانات مقام معظم رهبری بارویکرد اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی و هدف گذاری شده است.

حجت الاسلام و المسلمین حیدری مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان قزوین در ابتدای جلسه با شاره به آیه 37 سوره مبارکه نور بیان داشتند:" انسانهایی هستند که منافع دنیا آنها را به غفلت وا نمی‌دارد و توجه به روز قیامت و فراموش نکردن آن موجب رستگاری آنان خواهد شد."

دکتر حیدری در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت یاد خدا در اردوی‌های جهادی به سخنان خود ادامه دادند:" اردوی های جهادی باید تجلی یاد خدا باشند. همه فعالیت‌های صورت گرفته در این اردوها باید برای خدا باشد. از مهمترین اقداماتی که می‌شود در این اردوها توجه داشت اهتمام به مسئله علم آموزی، آداب و رسوم اسلامی در خانواده، تاکید بر بهبود اقتصادی و معیشتی مردم و توانمندسازی تولیدات بخش خانگی و تاکید به مسئله نماز و آموزش ادای صحیح نماز برای ساکنین منطقه موردنظر می‌تواند از مهمترین اقداماتی باشد که در این اردو باید مدنظر قرار گیرد.

شایان ذکر است اردوی جهادی " برای خدا " امسال نیز به مانند سال‌های گذشته به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین از تاریخ 25 مرداد لغایت 1 شهریور برگزار خواهد شد.