تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

تصویر آیفون ۶.۱ اینچی و ارزان قیمت ۲۰۱۸ اپل منتشر شد

تاریخ : 1397/04/03            تعداد بازدید : 117

بر اساس تصویری که توسط خبرگزاری BGR منتشر شده است، تقریباً میتوانیم از ظاهر یکی از آیفونهای در راه امسال مطمئن شویم. خبرگزاری مورد نظر روی این مسئله تاکید کرده است که آنها عکس مورد نظر را از منبعی دریافت کردهاند که سابقهی خوبی در انتشار تصاویر رندر شدهی گوشیهای قبلی دارد. با تمامی اینها، تصویر منتشر شده مربوط به نمونهی ۶.۱ اینچی آیفونهای در راه اپل است و دیگر باید به طور کلی با طرحهای سالهای گذشته این کمپانی برای گوشیهایش خداحافظی کنیم.


تصویر منتشر شده از آیفون ارزان قیمت به همراه قاب محافظ

با توجه به این که تصویر منتشر شده، به همراه قاب است، متاسفانه نمیتوانیم به طور قطع در رابطه با تغییرات این محصول صحبت کنیم ولی بر اساس شایعاتی که در رابطه با مدلهای جدید آیفون منتشر شده است، میتوانیم این گوشی را نمونهی سوم و ارزانقیمتی بدانیم که قرار است در کنار نمونهی ۵.۸ اینچی جانشین آیفون ایکس و همچنین نمونهی بسیار بزرگ و ۶.۵ اینچی امسال اپل عرضه شود.

از لحاظ ظاهری همه چیز در پنل روبرویی شبیه طراحی گوشی آیفون ایکس است و حتی مکانهای لازم برای تکنولوژی Face ID اپل هم در نظر گرفته شده است. هیچ خبری از دکمهي خانه (Home) نیست و ما با یک نمایشگر وسیع طرف هستیم. بر اساس گزارشات، احتمالاً تنها تفاوت این محصول در پنل جلویی با آیفون ایکس را باید پنل IPS LCD آن بدانیم که در نمونهي آیفون ایکس یک پنل OLED بود. اما در بخش پشتی محصول ما صرفاً با یک سنسور دوربین و یک فلش LED طرف هستیم که کاملاً با شایعات ارزانقیمت بودن این محصول مطابقت دارد.

با تمامی اینها، با این که همچنان هیچ اطلاعاتی در رابطه با قیمت آیفونهای امسال اپل در دسترس نیست، اما تحلیلها و بررسیها پیشبینی میکنند که قیمت جانشین آیفون ایکس از ۹۹۹ دلار تجاوز نخواهد کرد و همچنین نمونه‌‌ی ارزانقیمت امسال با پنل LCD و دروبین تکی هم دارای قیمتی در بازهی ۶۹۹ الی ۷۶۹ دلار خواهد بود.