تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

نشست دانشجویان فعال فرهنگی با دادستان کل استان قزوین

تاریخ : 1394/04/10            تعداد بازدید : 889
بمناسبت هفته قوه قضائیه به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین صورت گرفت.

به مناسبت گرامیداشت یاد وخاطره شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه، دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نشستی با دادستان کل استان برگزار کردند.

در این نشست که در دفتر دادستان کل استان برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین نوروزلو کارشناس فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در ابتدای جلسه ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه، رمز ماندگاری نظام اسلامی را صلابت و پایداری قوه قضائیه دانست و همچنین یادآور شد که قوه قضائیه در احقاق حق مردم همیشه پیش قدم بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی دادستان کل استان قزوین سخنان خود را با گرامیداشت حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای حضار آغاز کرد.

دادستان کل استان در ادامه سخنان خود با تکیه بر بیانات مقام معظم رهبری که در مورد شهید بهشتی فرمودند : " شهید بهشتی حیاتا و مماتا به انقلاب خدمت کرد" نقش شهید بهشتی را در شکل گیری انقلاب اسلامی و پایداری آن غیر قابل انکار توصیف کرد. وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه تمامی افراد جامعه باید خود را مدیون خون شهدا دانسته و وظیفه مسئولین و کارگزاران نظام را در قبال خون شهدا، وجدان کاری بیشتر و پیروی از الگوهای مناسب قلم داد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی در ادامه سخنان خود آلوده شدن طبقه جوان جامعه به شبکه های اجتماعی را یک معظل بزرگ برای جامعه امروز دانست و این مسئله را آفتی برای تولید علم، فرصت تفکر و تعقل در جامعه جوان امروزی بیان کرد.

دادستان کل استان از را اندازی سامانه اتوماسیون CMS قوه قضاویه در جهت تسهیل در روند اجرای و پیگیری پروندها خبرداد و  یادآور شد که با اجرایی شدن این طرح، حضور مردم در دادگستری ها کاهش یافته و مردم از طریق پیامک در جریان پیگیری پرونده خود قرار خواهند گرفت.

در ادامه این جلسه دانشجویان بابیان نظرات، پیشنهادات و سوالات خود از دادستان کل استان در رابطه با قوه قضائیه و مسائل موجود در جامعه پرداخته که اعم مسائل بیان شده در حوزه جرم شناسی، ایجاد یک اتاق فکر مشترک بین قوه قضائیه و دانشگاه ، افزایش آمار بالای طلاق در جامعه ، ساماندهی به امور زندان‌ها ، تسهیل هرچه بیشتر پیگیری پرونده‌های موجود در قوه قضائیه و غیره را شامل می‌شد.