تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

دروغ‌های شاخدار به سبک رسانه‌های آمریکایی!

تعداد بازدید : 993
دروغ‌های شاخدار به سبک رسانه‌های آمریکایی!
رسانه‌های آمریکایی معمولا از شانتاژ و تحریف و دروغ در عرصه رسانه ابایی ندارند ولی گاهی اوقات هرچند این اقدامات را در قالب به اصطلاح شگرد رسانه‌ای و عملیات روانی توجیه می‌کنند اما واقعیت آن است که ناشیانه خالی‌بندی را تا جایی ادامه می‌دهند که به دروغ شاخدار تبدیل می‌شود.
در همین حال، روزنامه واشینگتن‌پست به نقل از مقامات امنیتی آمریکا مدعی شد که یک چهره ارشد القاعده که به ایران پناه برده بود، این کشور را ترک کرده است.
جالب اینجاست که رادیو فردا ارگان سازمان سیا بلافاصله به استقبال این خبر رفته و نوشت: گزارش این روزنامه که روز جمعه، 25 بهمن، منتشر شده است، از ثروت صالح شحاته به عنوان چهره‌ای نزدیک به رهبر کنونی القاعده نام می‌برد و ادعا می‌کند که پیش از او نیز برخی دیگر از اعضای این گروه تروریستی ایران را ترک کرده‌اند.
مقامات امنیتی آمریکا، «ثروت صالح شحاته» را به عنوان معاون پیشین ایمن الظواهری، رهبر کنونی القاعده معرفی می‌کنند، 59 ساله، اهل کشور مصر که قبل از پیوستن به اسامه بن لادن در سال 1998 عضو جهاد اسلامی مصر بود.
به گفته آنها، شحاته یکی از معدود اعضای باقی مانده از حلقه قدیمی القاعده است که رابطه او با ایمن الظواهری به چند دهه قبل بازمی‌گردد و امروز بدون تردید، یکی از مجرب‌ترین تروریست‌ها محسوب می‌شود.
واشینگتن‌پست سپس مدعی می‌شود که در پی رویداد 11 سپتامبر و حوادث متعاقب آن، ده‌ها پیکارجوی القاعده و از جمله چهره‌های ارشد آن به ایران پناه بردند، اگرچه هیچ وقت مشخص نشد که آنها از چه میزان آزادی در ایران برخوردار بودند، اما به نظر می رسد که دوران اقامتشان در این کشور به سر آمده است.
آمریکایی‌ها در حالی بارها چنین ادعاهای گزافی را علیه ایران مطرح کرده‌اند که تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر صحت ادعاهای مضحک خود ارائه نداده‌اند.