تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

پروژه ایجاد زمینه ظهور از نابودی اسرائیل می‌گذرد

تعداد بازدید : 893
 پروژه ایجاد زمینه ظهور از نابودی اسرائیل می‌گذرد

حجت الاسلام ابراهیم‌نیا امروز در همایش«بصیرت» مجمع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه بیان داشت: ‌آرامشی که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد غیرقابل باور است زیرا در بسیاری از کشورها خانواده‌ها به هنگام فرستادن فرزندانشان به مدرسه امیدی به بازگشت آنها ندارند.


وی با بیان اینکه ایرانیان در ایجاد زمینه ظهور برای امام زمان (عج) بسیار تأثیر گذار هستند یادآور شد: در سفری به یکی از کشورهای جهان در مسجدی آماده به نماز شدم و در آنجا یک غیرایرانی به طور دست و پاشکسته به من گفت چرا در این مسجد تصویری از امام خامنه‌ای نیست و این مرا نگران کرد که آیا ما در ولایت‌پذیری نسبت به برخی از مسلمانان غیرایرانی در جایگاه خودمان ایستاده‌ایم یا خیر.


ابراهیم‌نیا با بیان اینکه برای ایجاد زمینه ظهور باید کادرسازی کرد افزود: فرماندهان جنگی ما در هنگام فرار بنی‌صدر برای جنگ مردد بودند اما به محض رسیدن فرمان امام خمینی(ره) که باید حصر آبادان شکسته شود آبادان را آزاد کردند و ولایت‌پذیری خود را نشان دادند.


این کارشناس مسائل دینی بیان داشت: ولایت‌پذیری یعنی در وسط عملیات خیبر امام (ره) دستور دهد جزایر مجنون باید حفظ شود و این یعنی شش هزار جاویدالاثر در خارج از کشور در مرزهای جنگی ما با عراق که برای اطاعت امر ولی خود جانشان را فدا کردند.


ابراهیم‌نیا با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) یک فرمان بزرگ دیگر نیز دادند بیان داشت: امام خمینی فرمودند« اسرائیل باید از بین برود» و این یعنی امروز ما باید برای نابودی این قوم تمام تلاش خود را بکنیم.


وی ادامه داد: اگر آن بچه‌هایی که در جزایر مجنون در برابر دشمن ایستادگی کردند امروز در برابر فرمان امام خمینی(ره) قرار می‌گرفتند مطمئن باشید می‌گفتند پروژه زمینه ظهور از نابودی اسرائیل می‌گذرد.


این راوی دفاع مقدس با بیان اینکه مسجدالقصی مرکز ثقل حکومت‌های جهان است بیان داشت: غده سرطانی اسرائیل درست است که کوچک است اما اگر به آن توجه نکنیم مشکلاتی را برای ما ایجاد خواهد کرد.


ابراهیم‌نیا با اشاره به اینکه عملیات طریق القدس و الی بیت‌المقدس که زمینه ساز آزادی خرمشهر شد نشان از آزادی قدس دارد خاطرنشان کرد: اینکه حسن باقری در سال 59 به همرزمانش می‌گوید روزی مناطق جنگی زیارت‌گاه آیندگان خواهد شد نشان از این دارد که انتخابات نام عملیات طریق القدس و الی بیت المقدس، تفکر آزادسازی قدس در ذهن فرماندهان جنگی ما بوده است.


وی در پایان با بیان اینکه جمعیت شش و نیم میلیونی نفر صهیونیست به راحتی شکست‌ناپذیر است به انتقاد از برخی اشتباهات از سوی مسئولین داخلی پرداخت و گفت: اسرائیلی که نتوانست نوار غزه را از چنگ مردمش بیرون آورد امروز به دلیل برخی از اشتباهات مسئولین داخلی به خود جرات تهدید نظامی کردن ایران داده است؛ این در حالی است که برای هر 15 نفر ایرانی یک اسرائیلی براساس جمعیت وجود دارد و این یعنی اسرائیل تنها با یک حرکت ایران کاملا نابود می‌شود.