تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

کتاب «ماه عسل مجردها»

تعداد بازدید : 1202
کتاب «ماه عسل مجردها»

کتاب”ماه عسل مجردها” یکی از کامل ترین کتاب های خاطرات اردوهای جهادی به شمار می رود و از این نظر قابل اهمیت است که  خاطرات ارائه شده در این کتاببه صورت ساده و البته کامل با بیان نکات مهم و شیرین آورده شده است.

نویسندگان در این کتاب به آموزه‌ ها و خاطرات خود در خصوص فضای مثبت اردوهای جهادی پرداخته‌اند.

این کتاب که به همت دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق تهیه و تنظیم شده و موفق شده است این کتاب را ۹ بار تجدید چاپ کند. در بخشی از این کتاب که روح معنویت در حاضرین اردوی جهادی و اوضاع نابسامان مناطق محروم را توصیف می کند می خوانید:

« صدای جیغ و خنده از حمام به گوش می رسید. چهار پنج تا بچه ی قد و نیم قد جلوی درب حمام لخت ایستاده بودند. از کف‌های باقی‌مانده بر سر رویشان معلوم بود درست خودشان را نشسته اند. از حوله و لباس تمیز هم که خبری نبود! با همان سر و وضع لخت و پتی توی سر و مغز هم میی زدند و غش‌ غش می خندیند. داشتم تماشا می کردم که دیدم در باز شد و کودکی بیرون پرتاب شد.دستی هم بیرون آمد  و آخرین نفر را به داخل کشید. از تعجب میخکوب شدم.می گفت: «دو سه روز بود توی این فکر بودم که این چهار پنج تا بچه، چند وقتی هست روی حمام رو به خودشون ندیده‌اند. در یک عملیات ضربتی (!) همه‌شون رو  گرفتم و آوردمشون حمام.» گفتم:«مجتبی! بیا رشته‌ی حقوق رو ول کن برو دلاکی ظاهرا استعدادت توی حمام بیشتر شکوفا می شه تا توی دانشگاه!»

این کتاب که به همت سید بشیر حسینی، سیدحسین سرکشیکیان و محسن لبخندق از دانش‌آموختگان دانشگاه امام صادق در پاییز و زمستان سال ۱۳۸۲نوشته شده است دارای۱۱۸ صفحه و به قیمت۱۵۰۰ تومان ارزشگذاری شده است.

علاقمندان می توانند برای تهیه این کتاب و سایر کتب دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق به صورت تک جلدی و کلی به این دفتر به نشانی: بزرگراه چمران،پل مدیریت،دانشگاه امام صادق دفتر اعزام مبلغ مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۷۰۱۴۱ تماس حاصل نمایند.