تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

برنامه های اجرا شده ی دانش افزایی سیاسی

تعداد بازدید : 5991

شنبه 91/8/20

حجت الاسلام و المسلمین حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان قزوين در جلسه دانش افزایی سیاسی که در مسجد امام رضا(ع) با حضور استادان، دانشجويان و كاركنان دانشگاه برگزار شد، نکاتی راپیرامون  مسئله حقوق بشر مطرح کردند .


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبري در دانشگاه با اشاره به بيانيه مشترك احمد شهيد گزارشگر به اصطلاح حقوق بشر در امور ايران و هاينر بيلفلدت گزارشگر ويژه در امور آزادي هاي مذهبي و عقيدتي که ايران را به نقض حقوق بشر متهم کرده اند، تصریح کرد: در همین خط سازمان عفو بين الملل، ضدانقلاب ها، نهادی مثل خانه آزادي با هماهنگي و تقسيم كار، ايران را به نقض حقوق بشر متهم مي كنند


شنبه 6/8/91

حجت السلام و المسلمین حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان قزوين در جلسه دانش افزایی سیاسی نکاتی را پیرامون پیام مقام معظم رهبری به كنگره‌ی عظیم حج مطرح کردند.

           


 شنبه 29/7/91

حجت السلام و المسلمین حیدری مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان قزوين در جلسه دانش افزایی سیاسی نکاتی را پیرامون سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی مطرح کردند.

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبري در دانشگاه با پربرکت خواندن سفر مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی تصریح کرد: این سفر در دو بخش ساختاری و محتوایی قابل تحلیل است، چون در بخش ساختاری از سفرهای کم‌نظیر و استقبال از ایشان بسیار باشکوه بود؛ چرا که تنها از سوی یک قومیت انجام نشد بلکه شیعه، سنی، ترک،فارس، ‌کرد و غیره در این استقبال باشکوه حضور داشتند و محور وحدت‌شان مقام معظم رهبری بود.

حجت السلام حیدری همچنین به حضور باشکوه نسل سومی‌ها و نسل چهارمی‌ها در استقبال از رهبری اشاره کرد و افزود: این استقبال در شرایط فعلی بسیار معنی‌دار بود چون دشمنان امیدوار بودند تحریم‌ها اثرگذار بوده باشد و استقبال کمرنگ شود، اما حضور گسترده مردم خط بطلان بر تمام خواب های تعبیر نشده دشمنان کشید و عمق ارتباط مردم با ولی فقیه که ارتباط قلبی است را نشان داد.

 وی در پایان ضمن اشاره به رهنمودهای نو مقام معظم رهبری در عرصه‌ محتوایی، پیرامون سبک زندگی اسلامی نکاتی را مطرح کردند.

   

شنبه 22/7/91

حجت السلام و المسلمین حیدری مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان قزوين در جلسه دانش افزایی سیاسی نکاتی را پیرامون تحریم ها و مشکلات اقتصادی و ارزی و گرانی های اخیر کشور مطرح کردند .

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبري در دانشگاه با انتقاد از اینکه مشکلات اخیر صرفاً ناشی از تحریم  ها تلقی می شود تصریح کرد: برخی از سران کشور این مسائل را منتسب به سوء مدیریت ها و سوء استفاده کردن از فضای گل آلود جامعه می دانند.

  حجت السلام حیدری با توجه به صحبت هایی که شبکه های غربی و ضد دین و اسلام درباره تحریم فلج کننده علیه ایران می زنند خاطر نشان کرد: آنها با این کار قصد دارند توهم فلج کنندگی را به مردم منتقل کنند در حالی که نیم قرن است که صحبت تحریم ها شروع شده است.

وی ادامه داد: مقارن با جنگ بین اعراب و اسرائیل شعار تحریم صورت گرفت ولی این تحریم عملیاتی نشد بعد از آن در جنگ کره شمالی بود که آنها را به خاطر تسهیلات هسته ای تحریم کردند تا نتوانند به مسئله هسته ای دست یابند که در این قضیه هم موفق نشدند.

حجت السلام حیدری ضمن اشاره به تحریمی که در صدر اسلام در شعب ابی طالب به مدت سه سال اتفاق افتاد و اینکه مسلمانان چون پای ارزش ها در میان بود بر مشکلات و سختیهای زیاد فائق آمدند، افزود : تحریم ها مشکل ایجاد می کند ولی تاریخ تحریمی که واقعاً فلج کننده باشد سراغ ندارد.

  مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبري در دانشگاه ضمن تاکید بر اینکه تحریم ها علیه ایران را نباید به خاطر برنامه های هسته ای ایران تلقی کرد افزودند: دشمنان هر کجا احساس کنند که منافع شان در خطر است صحبت از تحریم می کنند ایشان به تحریم ها در بدو انقلاب و در مسئله صنعت ملی شدن نفت ایران و همچنین تحریم های زمان جنگ اشاره کردند و خاطر نشان کردند که در این زمان ها اصلاً صحبت از انرژی هسته ای نبوده است.

حجت السلام حیدری در پایان ضمن اشاره به پیشرفت های ایران در زمینه های مختلف از دانشجویان متدین خواست با وارد شدن به عرصه های علمی و دینی بر این پیروزی ها و موفقیت ها بیافزایند.