تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

مستند 30قسمتی«حجاب راه رستگاری»

تعداد بازدید : 1746
شهریار بحرانی
جزئیات ساخت مستند 30قسمتی«حجاب راه رستگاری»در لانه جاسوسی سابق

شهريار بحراني در خصوص ساخت مستند «حجاب راه رستگاری» در لانه جاسوسی گفت: این مستند یک پروژه‌ 30 قسمتی و درباره مفاهیم قرآنی حجاب است که با رویکردی مثبت، دیدگاه رحمت خداوند را بازنمایی می‌کند؛ خداوند در قرآن حجاب را با این دید معرفی کرده و آن را مایه فلاح و رستگاری می‌داند.
  
وی افزود: این مستند در لانه جاسوسی سابق آمریکایی (سازمان بسیج دانشجویی) در حال ساخت است؛ در این مکان، استودیویی را به صورت چهار ضلعی ایجاد کرده ایم و قسمت‌هایی از این مستند که مربوط به صحنه‌های مجری است، در آنجا بازسازی می‌شود؛ از پرده سبز و جلوه‌های ویژه هم به وفور در این کار استفاده می‌شود تا بتوانیم آن مفاهیم عظیم را با زبان تصویر و غیرمستقیم به مخاطب القا کنیم.
  
این کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه ما در میانه راه ساخت این مستند هستیم، گفت: بخش اول مستند ساخته شده است و وارد فاز دوم می‌شویم که قسمت سخت‌تری می باشد؛ یعنی از مقدمه فاصله می‌گیریم و وارد مفاهیم می‌شویم، بنابراین تصویرسازی آن سخت‌تر و پیچیده‌تر است.
  
بحرانی در خصوص سفارش ساخت این مستند گفت: این کار فعلاً برای تلویزیون نیست؛ ما با شهرداری تهران و موسسه تصویر شهر قرارداد بسته‌ایم، همچنین دانشگاه تهران و نهادهای ذی‌ربطی در ساخت این مستند با ما همکاری دارند.

 

وی افزود: امیدواریم تهیه‌کننده این کار، غیر از بهره مندی مستند در شبکه خانگی، در بخش تلویزیونی هم از آن استفاده کند. 
 
این کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص اکران برخی از فیلم ها در جشنواره های خارجی که نمای سیاهی از جامعه ایران را به تصویر کشیده است، گفت: بیشترین تقصیر را متوجه همکارانم می‌دانم؛ چون به جای آن که برای آرمان‌ها و ارزش‌های بزرگ نهضت و کشور خودشان فیلم بسازند وارد حیطه‌هایی می‌شوند که نه تنها سازنده نیست، بلکه مخرب شخصیت و اخلاق نیز هست.
 
 بحرانی با تاکید بر اینکه مشکل اصلی در حوزه تفکر این دوستان است، افزود: همگی باید تلاش کنیم تا دوباره به سمت ارزش‌ها و فضای آرمانی انقلاب برگردیم و در پناه ولایت و زیر بال‌های پرمهر آن قرار گیریم و دوباره هویت اصلی مذهبی خودمان را پیدا کنیم. 
 
وی با بیان اینکه برخوردهایی که مدیریت ارشاد با این گونه مسائل دارد، باید به صورت مدیریتی حل شود، اضافه کرد: از دوستانی که چنین آثاری را به وجود می‌آورند، نالان هستم؛ چرا که قلب مردم مسلمان خودشان را می‌شکنند و این برای من مسئله پررنگی است.
بحرانی افزود: ای کاش خودمان را به آرمان‌هایمان می‌فروختیم، همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند، ای کاش هنرمند، هنرش را در خدمت بهشت، قرآن و ارزش بگذارد نه در خدمت آنچه که دشمن بپسندد.
 
این کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص کار جدید خود گفت: یک کار تحقیق و نگارش دارم که مشغول آن هستم، اما اجازه بدهید زمانی که قطعی شد، آن را اعلام کنم.