تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

«رسوایی» به بیش از 2 میلیارد رسید

تعداد بازدید : 1025
«رسوایی» آخرین ساخته مسعود ده نمکی با گذشت 19 روز از اکران توانست به فروش دو میلیارد تومان برسد و پیش بینی می‌شود این رقم در روزهای آینده افزایش یابد.

فیلم «رسوایی» آخرین ساخته مسعود ده‌نمکی با گذشت 19 روز از اکران توانست به فروش دو میلیارد تومانی دست پیدا کند و با این وضعیت پیش‌بینی می‌شود این فیلم در روزهای آینده به فروش بالاتر از این رقم دست یابد.

 

این فیلم با در اختیار داشتن 60 سالن سینما در کشور توانسته به فروش یک میلیارد و 200 میلیون تومانی در تهران و 800 میلیون تومانی در شهرستان های کشور دست یابد.

 

«رسوایی» داستان دختر بدنام محل که مورد توجه همسایه‌ای از اهالی است و به‌دلیل بدهی‌های خود و پدرش در آستانه فروپاشی اخلاقی می باشد را روایت می‌کند.

 

در این فیلم اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمد‌رضا شریفی‌نیا، کامران تفتی، مریم کاویانی، امیر دژاکام، امیر نوری، اسماعیل خلج، مجید مشیری، آرزو افشار، تینا آخوند‌تبار، مهسا کامیابی، ارسلان قاسمی، عباس محبوب، محبوبه بیات، ابوالفضل همراه، فرامرز روشنایی و .... به ایفای نقش پرداخته اند.

 

انیمیشین «تهران 1500» ساخته بهرام عظیمی با گذشت 16 روز از اکران و در اختیار داشتن 30 سالن سینما در تهران و شهرستان‌ها توانست به فروش یک میلیارد و 100 میلیون تومانی دست پیدا کند.

 

داستان این انیمیشین از این قرار است که پیرمردی که 160 سال سن دارد و در چند روز پایانی زندگی خود به دنبال کشف مدرکی است که ثابت شود او هنرمند بوده و …


در «تهران 1500» بازیگرانی چون هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهران مدیری، گوهر خیراندیش، مهتاب نصیرپور، حبیب رضایی، حسام نواب صفوی و مرحوم محسن رسول‌اف به ایفای نقش پرداخته‌اند.