تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

آغازین روز سال تحصیلی 97-98

تاریخ : 1397/07/01            تعداد بازدید : 683

"بهترین و با ارزشترین انسان کسی است که دنیا را مایع ارزش و شرافت خودش نداند"

هم زمان با آغازین روز سال تحصیلی 97-98 و هفته دفاع مقدس حجت الاسلام والمسلمین حیدری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای نمازگزاران و تسلیت ایام شهادت امام زین العابدین سخنان خود را با جمله ای از بیانات آن حضرت آغاز کردند:

 

امام سجاد فرمودند:بهترین و با ارزشترین انسان کسی است که دنیا را مایع ارزش و شرافت خودش نداند. مقام معظم رهبری نیز در این راستا تعبیری داشتند و فرمودند امام و انقلاب یکی از دستاوردهایشان همین بود که این پندار غلط را کنار بگذارند و در افکار عمومی اصلاح کنند.روزگاری ارزش انسان ها به ساده زیستیشان بود و انسان ها وقتی حقیر می شدند که مظاهر دنیا را بیشتر ارزش می دادند.و چه شایسته است که جامعه دانشگاهی نیز در این راستا قدم های جدی بردارند.

دکتر حیدری در ادامه افزودند: نکته دیگری که در این ایام باید متذکر شویم اقتدار نظامی کشور عزیزمان است و حال که در هفته دفاع مقدس قرار داریم تبریک عرض میکنیم به خانواده های شهدا جانبازان و ایثار گران و تک تک افرادی که قلبشان با آن هاست و شاید آن روز نبودند ولی امروز می گویند ای کاش بودیم و جانمان را پربار میکردیم.

رئیس نهاد رهبری دانشگاه آزاد قزوین با اشاره به بیشنه تاریخی حکومت های حاکم بر ایران و وضعیت نا مطلوب آن دوران بار دیگر عزمت هشت سال دفاع مقدس و ایستادگی و استقامت نیروهای دفاعی را متذکر شدند و یاد و خاطره آن بزرگمردی ها و رشادت های شهدا و ایثارگران آن دوران را گرامی داشتند.

ایشان در ادامه حمله تروریستی اهواز را محکوم وسرکوب کردند و خاطرنشان کردند که این اتفاق مظلومیت ایران مقتدر و هم رسوایی دشمنان ما را نشان میدهد.

 

نماینده ولیه فقیه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با اشاره به اتفاقات سیاسی اخیر این  را فرصتی برای ملت ایران طلقی کردند که به عمق و وسعت خباثت و توحش دشمنان پی ببرند و البته از سمتی هم باعث تأسف است که ملت عزیز ایران داغدار شدند و باید به خانواده این شهدا تسلیت گفت .

در انتها با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و شهدای هشت سال دفاع مقدس به مناسبت اولین روز سال تحصیلی 97-98همراه با نمازگزاران مسجد امام رضا به جهت تجدبد میثاق با آرمان های امام وشهدا راهی مزار شهدای گمنام دانشگاه شدند.