تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

شهدا ایمان خود را در عمل نشان دادند

تاریخ : 1398/02/09            تعداد بازدید : 476
مراسم ششمین سالگرد تدفین دو شهید گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان با حضور پرشور خانواده معزز شهدا، مسئولان استانی و شهرستانی، سرهنگ رستمعلی رفیعی فرمانده لشگر سیدالشهدای استان البرز، رضا شعبان‌نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه جنوب و غرب استان قزوین، معاونان, مدیران, استادان، کارمندان و دانشجویان واحدهای تاکستان و بوئین‌زهرا در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان قزوین اظهار  کرد: امروز جوانان و دانشجویان مسیر شهدا را ادامه می‌دهند و حضور در یادواره شهدا ذخیره آخرت خوبی است.

حجت‌الاسلام محمد محبی با بیان اینکه شهدا ایمان خود را در عمل نشان دادند، گفت: شهدا جان خود را در راه آرمان‌های خودشان که الهی بود، دادند و ما نیز باید با عمل به وظیفه خود بتوانیم ادعای خود را در عمل اثبات کنیم.

فرمانده لشکر سیدالشهدای استان البرز نیز با بیان اینکه رمز پیروزی، نگاه به ظرفیت‌های درون کشور است، گفت: باید مرزهایی را که برای پیشرفت مانع می‌شوند از بین ببریم تا پیروز شویم.

رفیعی افزود: سلوک اصلی شهدا، ادب و احترام به پدر و مادر بود. شهدای مدافع حرم دریچه جدیدی از زندگی را ارائه و اثبات کردند که مرزهای جغرافیایی و مادی نمی‌تواند آنان را در حصار خود نگه دارد؛ چراکه این شهدا و خانواده‌های آنان، در دستگاه اهل بیت رشد پیدا کرده‌اند.

وی تصریح کرد: دستگاه استکبار جهانی تمام گزینه‌های خود را به کار گرفت تا انقلاب و نام امام خمینی(ره) را محو کند؛ ولی شاهد بود یک به یک این گزینه‌ها به‌واسطه خون شهدا زمین خورد و به قعر تاریخ رفت و دیدیم آنها حتی توان و جرئت شلیک یک گلوله با کالیبر پایین را هم نداشتند.