تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

مراسم پیاده روی گرامی داشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی

تاریخ : 1399/10/24            تعداد بازدید : 135
همزمان با ایام سالروز شهادت سردار دل ها، همایش پیاده روی به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره ی شهید سردار سلیمانی، با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از درب ورودی دانشگاه به سمت گلزار شهدای گمنام شهر قزوین برگزار شد.

در این مراسم باشکوه، دکتر ناصر حمیدی سرپرست دانشگاه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) و با گرامی داشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم  سلیمانی، اظهار داشت: شهید سلیمانی و هم رزمانش در دوران جنگ تحمیلی و جبهه مقاومت با رشادت ها و نثار خون خود باعث ایجاد امنیت در کشور شدند. امروز در مزار شهدای گمنام ضمن تجدید پیمان با این شهدای بزرگوار، تلاش می‌کنیم تا در راستای اهداف و آرمان‌های این بزرگواران حرکت کنیم.

وی در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به نیروهای جوان، گفت: ایشان همیشه نسبت به استفاده از نیروی جوان در کشور توجه ویژه‌ای داشته و دارند. نسل های گذشته در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس نقش خود را به خوبی ایفا کردند و نسل حاضر با دفاع از حریم ولایت و مجاهدت های علمی ادامه دهنده این مسیر خواهند بود.

دکتر حمیدی افزود: وظیفه جامعه دانشگاهی برای حفظ آرمان های امام (ره) و شهدا بسیار مهم و سنگین است؛ باید با تلاش، کوشش و مجاهدت‌های علمی، ضمن نقش داشتن در توسعه و پیشرفت کشور، ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی در پایان گفت: شهدا به گردن ما حق  بزرگی دارند؛ باید طوری عمل کنیم که در آن دنیا مدیون خون شهدا نباشیم، چرا که وامدار این بزرگواران هستیم.

شهدا همیشه نام شان جاویدان خواهد بود

 در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد محبی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین در سخنانی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید سلیمانی گفت: شهدا با نثار خون مقدس و پاک خود، همیشه در این دنیا و آخرت، نامشان جاویدان خواهد بود.

 وی با تاکید بر اهمیت امانت داری، افزود: نظام و ولایت، امانت های شهدا در نزد ما هستند و باید با تلاش بسیار، ضمن حفظ این امانت ها و تلاش در سنگر علم و دانش، این امانت ها را به نسل آینده منتقل کنیم.

دانشجویان بهترین سفیران فرهنگی و ورزشی در جامعه هستند

حجت‌الاسلام و المسلمین علی صفی خانی، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز در سخنانی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای گمنام، خطاب به دانشجویان اظهار داشت: دانشجویان بهترین سفیران فرهنگی و ورزشی در جامعه هستند و امروز ما به عنوان نمایندگان فرهنگی و ورزشی از طرف دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در گلزار شهدای گمنام حضور پیدا کردیم تا با آرمان‌های امام (ره) و شهدا تجدید پیمان کنیم.

وی افزود: ان شاء الله با لطف خداوند و شهدای گرانقدر طوری عمل کنیم که در آن دنیا شرمنده این بزرگواران نباشیم.

گفتنی است؛ غبار روبی مزار شهدا، مداحی و قرائت فاتحه از دیگر بخش های این مراسم بود که با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی، معاونت توسعه مدیریت و منابع، تربیت بدنی، حراست، کانون های فرهنگی دانشجویی و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.