تست شماره یک برای پیام ویژه تست شماره دو برای پیام ویژه این یک پیام سوم ویزه است برای ارسال این یکی از پیام چهارم های ویژه است 0
ارکان نهاد
برنامه ها
جشنواره ها
کارگاه ها
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
مسابقات
مسابفات
اسامی برندگان
حلقه های معرفت
آشنایی با حلقه های معرفت
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
کرسی های آزاد اندیشی
آشنایی با کرسی های آزاد اندیشی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
نهضت تفسیر
آشنایی با نهضت تفسیر
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
احکام دانشجویی
مفاهیم و اصطلاحات احكام
پایگاه اطلاع رسانی مراجع معظم تقلید
احکام شرعی
دانش افزایی سیاسی
آشنایی با دانش افزایی سیاسی
برنامه های آتی
برنامه های اجرا شده
سیاسی
مباحث روز
ولایت فقیه
انقلاب اسلامی
جریان شناسی سیاسی
بیداری اسلامی
جنگ نرم
اصطلاحات سیاسی
فرهنگی
فرق و ادیان
قرآن و احادیث
اهل بیت
مهدویت
امام خمینی
مقام معظم رهبری
سایر شخصیت ها
اجتماعی و هنری
ورزشی
نشریات
سبک زندگی
اخلاق دانشجویی
توصیه های تربیتی
فضائل اخلاقی
رذائل اخلاقی
تالار گفتگو
کرسی مجازی
هم اندیشی مجازی (ویژه اساتید)
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
اینفوگرافی
گالری صوتی
کاریکاتور
دانلودها

حضور در انتخابات موجب تقویت جبههٔ مقاومت می‌شود

تاریخ : 1400/03/23            تعداد بازدید : 70
مسؤول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین گفت: حضور در انتخابات موجب تقویت خط مقدم جبههٔ مقاومت در کشورهای اسلامی منطقه از جمله یمن، سوریه و فلسطین خواهد شد و دست استکبار را از منطقه قطع خواهد کرد.


گرفتاری کشورما به خاطر عمل نکردن به شریعت اسلامی است نه عمل کردن به اسلام! که ابوجهل های زمان علم به احکام مترقی اسلام را سواد نمی دانند.حوزه های علمیه ۴سال تحصیلی را مکاسب وبیع ومعاملات، یعنی علم اقتصاد می خوانند،تعجب که بعضی کاندیدا این حجم ازمطالب اقتصاداسلامی راعلم نمی دانند،مشکل امروزجامعه ما عمل نکردن به اقتصاداسلامی که درکتب علمای اسلام در(اقتصاد ما ) شهیدصدر،(مکاسب )شیخ انصاری، (نظام اقتصاد اسلامی) شهید مطهری،(اصول اقتصاد اسلامی) شهیدبهشتی،و(نظریه اقتصاد مقاومتی) مقام معظم رهبری ...... ومشکل دیگرامروزما حاکمیت تفکر سکولاری ولیبرالیسم اقتصادی هست که زمینه فساد اقتصادی واین تورم هست.
حجت‌الاسلام محمد محبی، مسؤول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین گفت: انقلاب ما و قدرت سیاسی انقلاب ما به پشتوانهٔ قدرت اجتماعی شکل گرفته است، مشارکت حداکثری مردمی از اصلی ترین عواملی بوده که موجب شکل گیری انقلاب اسلامی شده است، اکنون نیز برای بقای انقلاب به همین عامل نیاز داریم.

وی افزود: اگر در دوران انقلاب، مشارکت حداکثری جهت مقابله با قدرت‌های بزرگ شرق و غرب وجود نداشت، نمی‌توانستیم به اهداف بلندی که مردم مسلمان ایران اسلامی داشتند نائل شویم.

محبی خاطرنشان کرد: در دوره‌های مختلف همواره موضوعاتی وجود داشته که اهمیت شرکت در انتخابات را مضاعف کرده است، در این دوره نیز با توجه به شرایط خاصی که اکنون در کشور وجود دارد، با توجه به مسئلهٔ ویروس کرونا و از سوی دیگر به‌دلیل برخی ناکارآمدی‌هایی که در دولت وجود دارد، دشمن با هزینه‌های سنگین تبلیغاتی برای مأیوس کردن مردم و با تحریم‌هایی که ایجاد کرده، این هدف را دنبال می‌کند که مردم در پشتیبانی از نظام و انقلاب کمرنگ ظاهر شوند تا دشمن بتواند برنامه‌های خود را دنبال کند.

وی ضمن اشاره به لزوم مشارکت حداکثری جهت خنثی‌سازی نقشه‌های دشمن، عنوان کرد: مشارکت حداکثری در عرصهٔ انتخابات ریاست جمهوری موجبات تقویت انقلاب شده و باعث رشد و تقویت هر چه بیشتر ایران اسلامی در منطقه می‌شود، زیرا اکنون ایران در منطقه حضوری فعال داشته و موفقیت‌های بسیار خوبی را نیز به‌دست آورده است.

این مسؤول در ادامه بیان کرد: از سوی دیگر یکی از شیوه‌های ایستادن پشت جبههٔ مقاومت، حضور در انتخابات است؛ حضور در انتخابات موجب تقویت خط مقدم جبههٔ مقاومت در کشورهای اسلامی منطقه از جمله یمن، سوریه و فلسطین خواهد شد و دست استکبار را از منطقه قطع خواهد کرد.

مسؤول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین خاطرنشان کرد: هر میزان مشارکت مردم در انتخابات این دوره بیشتر باشد، دشمنان نظام و اسلام بیشتر مأیوس خواهند شد و تمامی هزینه‌های سرسام‌آوری که منافقین و دشمنان منطقه و غرب در این عرصه کرده‌اند علیه سیاست‌های غلط استکباری خودشان خواهد شد.

محبی تصریح کرد: بنده معتقدم مردم ما بسیار هوشمند هستند و قطعاً شرایط حساس این ایام را درک خواهند کرد و بار دیگر به همت مردم و با عنایت الهی، دشمنان این مرز و بوم مأیوس خواهند شد.

وی در رابطه با شاخص‌های فرد اصلح، تأکید کرد: در کنار برخی شرایط عمومی نظیر تعهد، ایمان، تقوا، سلامت، کارآمدی و داشتن برنامه، برخی مؤلفه‌ها مانند اراده و همت مبارزه با فساد را باید از مهم‌ترین شاخص‌های فرد اصلح برشمرد.

این مسؤول اضافه کرد: یکی از مؤلفه‌های اصلی که مقام معظم رهبری در رابطه با ویژگی‌های کاندیدای اصلح تأکید دارند، این بود که به فردی رأی دهید که بتواند با فساد و موانعی که بر سر راه پیشرفت کشور در عرصهٔ تولید وجود دارد، مبارزه کند.

محبی اظهار کرد: اکنون برخی افراد در کشور وجود دارند که به‌عنوان مافیاهای وارداتی، جلوی تولیدات داخلی را می‌گیرند، رئیس‌جمهور آینده باید فردی باشد که همهٔ این مجاری فساد را به‌درستی بشناسد و بتواند در مقابل فساد بایستد و با آن مبارزه کند.

مسؤول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین در پایان بیان کرد: با توجه به این‌که مقام معظم رهبری امسال را سال تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی نام‌گذاری کرده‌اند، باید رئیس جمهوری را انتخاب کرد که عزم جدی جهت زمینه‌سازی برای تولید داخلی و مبارزه با فساد داشته باشد و مجاری فساد و موانع را نیز بشناسد؛ اگر ما این موانع را از مسیر راه ملت و تولیدات داخلی و مجموعهٔ کارگری برداریم قطعاً کشور پیشرفت روز افزون و شتاب فزاینده‌ای را خواهد داشت.